top of page

לפזר אהבה

לפני 4 שנים נולדתי מחדש בגיל 43 עזבתי כל מה שידעתי עד אז ו.... קריאת הנשמה שלי היתה כל כך חזקה שלפתע התעוררתי משינה עמוקה וגיליתי שמסביבי ואף בתוכי החיים שאני מיועדת לחיות לא באמת אותנטיים למהותי. לצערי המשפחה ואף החברה/חברות לא באמת קיבלה את השינוי ואף כעסו על כל מה שהתחולל בתוכי ומחוצה לי. קיבלתי כתפיים קרות בלשון המעטה מהאנשים הכי יקרים לליבי במיוחד בתקופת הקורונה כאשר ידעתי שמשהו לא מסתדר לי עם כל הטירוף והשגעת של החיסונים והשיסוע בעם. הרגשתי שאני חייבת להציל כמה שיותר נפשות ולומר את האמת המתגלה לנגד עיניי. לא כולם אהבו את מה שהיה לי להגיד וסברו שהשתגעתי כמו רבים שאני עד היום שומעת ואף עוזרת להן במסגרת יעודי כמלווה ומטפלת רגשית ואנרגטית וחלקן המועט היה צמא למידע ושאל המון שאלות. המחקר הקטן שלי לא הפסיק מאז להבין באיזה עולם אני חיה, פנימי וחיצוני. ולהחליט החלטות לאיזה עולם אני כן שייכת ומשם לבנות עולם חדש כי הרגשתי תלושה, חלשה ושאף אחד לא מבין אותי. הכאב שחוויתי

היה בלתי נסבל ולא חשבתי שאני אצמח מן המשבר.


הגילויים היו מרעישי לכת והרגשתי לבד בעולם עד כדי כך שלא רציתי להמשיך להיות כאן על הפלנטה הזו. סגרתי את העסק למשך שנה והקדשתי שנה לריפוי עצמי מהחורבן שחוויתי.

חברה טובה אז אמרה לי: 'בית המקדש נחרב פעמיים אך מיועד להיבנות פעם שלישית. יש תקווה!'

המשפט הזה ליווה אותי בזמנים לא פשוטים כשאני רחוקה מאהוביי שלא בחרו בבחירות המחודשות כמו שלי אך אני בחרתי בחירה מודעת להיות נאמנה לנשמתי ולמתרחש בתוכי. עד היום אני מטפלת בעצמי ומוציאה את עצמי מהמטריקס שתוכנת והונדס ושגדלתי לתוכו. עברתי מגורים לצפון הירוק והשקט והתחלתי חיים חדשים. למזלי היו עיניים טובות וידיים חזקות שהחזיקו אותי במעבר שעשיתי כאמור מכל הבחינות תודעתית, אנרגטית, רוחנית וכמובן פיזית. התחושות היו, שעברתי ממש גלגול חיים בתוך החיים וזה לא היה פשוט בכלל. קיבלתי ונעטפתי באהבה ללא תנאי וזו הסיבה שאני כותבת מילים אלו. הסיפור שלי כאן מתומצת ויש לו המשך אך לצורך העניין הרצון הגבוה שלי מבקש להיות שגרירה של ידיים טובות ועיניים טובות ולהעביר זאת הלאה לאלו הזקוקים לכך, אך לא מעוניינת בכך לבד. הקריאה בתוכי כבר למעלה משנתיים והבטחתי לעצמי שכשאני יעמוד על הרגליים ואתייצב לאחר האבל האישי שלי אני אהיה לעזרה עבור אחרים ללא תמורה כספית אך כן תמורה שיתופית. אני רוצה להגיע לכמה שיותר אנשים ונשים שחוו חוויות דומות, שהתעוררו וחיים בעולם מקביל לאלו שנשארו במטריקס/במקומם המוכר. (מבלי לשפוט חלילה אף נשמה) הבטחתי לעצמי שאף אחד לא צריך להרגיש בדידות תהומית כמו שהרגשתי וזו השליחות שלי בימים אלו. אז מה אני רוצה ליצור? פשוט מאוד... לפזר את האור...במיוחד בימים אלו. מכאב לשליחות וריפוי! מנפרדות לאחדות! ומפחד לאהבה ללא תנאי...! באמונתי כולנו שליחים ושלוחות של האור ושכל אחד הוא אור קטן ושכולנו אור איתן אני רוצה ליצור בית שתומך ונתמך ולהעביר בתוכו את האור שיש לכל אחד.ת התנאי היחידי הוא להיות באהבה ללא תנאי כאשר כל אחד יעניק חיבוק/תמיכה/כל עזרה אחרת שתתקבל בברכה עבור כולם. כרגע אין לי מושג בפרקטיקה כיצד זה יתבצע אך מאמינה שעם הדרך הכל יתבהר ויתגבש. לדעתי זאת התחלה טובה נושמת לרווחה...;) אז אם את.ה מרגישים לבד או בודדים דעו שאתם לא!! מוזמנימות להצטרף לקבוצה כאן למטה ומשם נתחיל להתחבר... אגב, כל רעיון, השראה ותמיכה יתקבלו בברכה. שמי לירן גאיה ואתם.ן לא לבד! נעים להכיר :))


מוזמנים לשתף הלאה....Comments


bottom of page